Ви увійшли як Гість                                                      Група "ГостиRSS

П`ятниця
10.07.2020
13:40

          
          Гаряча лінія   :   2-13-49                            2-12-79                 


                                                                               

Головна Реєстрація Вхід
Організаційно-масова робота »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МАСОВІ ЗАХОДИ

ХОТИНСЬКОГО БУДИНКУ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

на 2019-2020 навчальний рік

Вересень

1.

День знань. Витупи на лінійках у закладах освіти району.

01.09

Дирекція Керівники гуртків

2.

Організаційний районний семінар-практикум педагогів-організаторів закладів освіти Хотинського району: «Виховна робота в школі. Форми і методи роботи з талановитими дітьми. Участь у районних обласних масових заходах»

02.09

Дирекція Керівники гуртків Педагоги-організатори закладів освіти району

3.

Районний семінар-практикум керівників гуртків художньо-естетичного напряму та вчителів мистецтва: «Традиції рідного краю – відродження і розвиток.»

04.09

Дирекція Керівники гуртків

Вчителі музичного мистецтва закладів освіти району

4.

Бесіда-розповідь гуртківцям «Шовкова косиця» до Дня народження Ю.Федьковича. Демонстрація документального фільму: «Юрій Федькович. Школа його життя»

06.09

Керівники гуртків

5.

Районний семінар-практикум керівників гуртків науково-технічного напряму та вчителів інформатики та трудового навчання: «Науково-технічна творчість на заняттях у гуртках – запорука розвитку науки і техніки»

09.09

Дирекція Керівники гуртків

Вчителі інформатики та трудового навчання закладів освіти району

6.

Свято «День відкритих дверей»

13.09

Нестор О.Б.,

Воронова З.М.

Керівники гуртків

7.

Районний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму, вчителів образотворчого мистецтва та народознавства: «Розвиток творчих здібностей дітей через використання сучасних і стародавніх технік та матеріалів»

16.09

Дирекція Керівники гуртків

Вчителі образотворчого мистецтва та народознавства закладів освіти району

8.

Відзначення Дня миру (бесіда в гуртках)

21.09

Керівники гуртків

9.

Районний семінар-практикум керівників гуртків туристсько-краєзнавчого, еколого- натуралістичного напрямів, вчителів географії, історії та природознавства: «Подорожуємо, бережемо і вивчаємо!»

26.09

Дирекція Керівники гуртків

Вчителі географії, історії та природознавства закладів освіти роайону

10.

Бесіда в гуртках до Дня народження В.Сухомлинського

Перегляд презентації на тему: «Казки та оповідання, що зворушують душу»

28.09

Керівники гуртків

Жовтень

1.

Концертна програма «Тобі, земний уклін – учителю»

03.10

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

Воронова З.М.

2.

День працівників освіти

04.10

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

3.

Свято День українського козацтва. День захисника України

14.10

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

Воронова З.М.

4.

Районна виставка конкурс «Галерея мистецтв» (номінація: образотворче мистецтво)

до 10.10.

Пістружак А.П. Керівники гуртків

5.

Районна заочна трудова акція «Плекаємо сад», «Птах року», «Дослідницький марафон», «Юннатівський зеленбуд»,

«До чистих джерел»

до 10.10.

Пістружак А.П. Керівники гуртків

6.

Районний заочний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».

до 10.10

Пістружак А.П. Керівники гуртків

7.

Районний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»

до 20.10

Пістружак А.П. Керівники гуртків

8.

Районний етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

до 20.10

Пістружак А.П. Керівники гуртків

9.

Засідання районної ради старшокласників учнівського самоврядування. Тема: «Дитяче самоврядування – крок до становлення особистості»

26.10

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

Керівники гуртків

Учнівські ради ЗЗСО району

10.

Фольклорне свято «Хліб, сіль в нову хату». Мистецький міст.

30.10

Воронова З.М.

Лепцьо Л.М. Озарчук В.Б.

Листопад

1.

Районна конференція Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

01.11

Нестор О.Б.

Пістружак А.П.

2.

Свяковий захід «День писемності в Україні»

09.11

Захотій М.В.

3.

Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Хотинська зіронька»

15.11

Захотій М.В.

Воронова З.М.

4.

День пам'яті жертв Голодоморів. Акція «Засвіти свічку пам'яті»

22.11

Воронова З.М. Керівники гуртків

5.

Районний конкурс юних дизайнерів

22.11

Пістружак А.П.

6.

«Свято осінніх іменинників» для гуртківців Будинку дітей та учнівської молоді.

26.11

Дирекція

Воронова З.М.

Керівники гуртків

7.

Районне методичне об'єднання педагогів організаторів. Тема: «Розвиток творчих здібностей школярів у національно-патріотичному вихованні»

27.11

Захотій М.В.

Дирекція БДУМ, Рашківської ЗОШ.

Педагоги органівзатори ЗЗСО

8.

Районний квест зі спортивного орієнтування «Невідомий Хотин».

2019-Розширений пошук.»

29.11

Єфременко Л.В.

Ефременоко І.О. Керівники гуртків

Грудень

1.

Міська акція «СНІДу – НІ!

01.12

Унгурян В.В.

2.

Святкова зустріч з військовослужбовцями до Дня Збройних Сил України

06.12

Воронова З.М. Захотій М.В.

3.

Районний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Згідно графіка

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

Керівники гуртків

4.

Районний очно-заочний тур Міжнародного конкурсу проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

до 10.12

Пістружак А.П.

5.

Районний конкурс-виставка «Український сувенір»

до 10.12

Пістружак А.П.

6.

Районна щорічна виставка «Новорічна композиція»

10-22.12

Пістружак А.П.

7.

Спільний семінар ЗДВР та педагогів-організаторів.

Тема: «Позаурочна виховна робота в освітній системі

сучасної школи»

11.12

Захотій М.В.

Дирекція БДУМ, Рукшинська ЗОШ.

Педагоги органівзатори ЗЗСО

8.

Театралізоване свято до Дня Святого Миколая

19.12

Воронова З.М.

9.

Засідання районної ради старшокласників.

Тема: «Співпраця органів учнівського самоврядування дитячих

та юнацьких організацій»

20.12

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

Педагоги-організатори

Учнівські ради закладів освіти району

10.

Новорічні традиційні щедрування «Щедрий вечір, добрий вечір»

27.12

Воронова З.М.

А.І.

Озарчук В.Б.

Лепцьо Л.М.

Січень 2020 р.

1.

Розважальна шоу-програма «Новорічний карнавал»

03.01

Воронова З.М. Керівники гуртків

2.

Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

до 09.01

Пістружак А.П.

3.

Різдвяні колядування «Коляд, коляд, колядниця». Новорічні посівання

14.01

Воронова З.М.

Захотій М.В.

4.

Фінал районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Згідно графіка

Нестор О.Б.

Захотій М.В.

Керівники гуртків

5.

День соборності України.

Акція «Прапор-єднання»

22.01

Воронова З.М. Захотій М.В.

6.

Бесіда в гуртках про вшанування пам'яті героїв Крут. Обговорення презентації та дискусійний вечір.

29.01

Дирекція

Керівники гуртків

7.

Районний семінар-практикум Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

31.01

Нестор О.Б.

Саченко Л.М.

Директори закладів освіти.

Лютий

1.

Виступ лялькового театру «Антракт»

07.02

Воронова З.М.

Єфременко Л.В.

2.

Засідання районної ради старшокласників.

Круглий стіл. «Іноваційні підходи до формування мотивації лідерства із використанням креативних форм проведення засідань, занять, навчання лідерського активу». із досвіду роботи шкільних рад

12.02

Захотій М.В.

Нестор О.Б.

Лідери учнівських рад та педагоги-організатори закладів освіти району

3.

Святковий концерт та святкова дискотека до Дня Святого Валентина

14.02

Воронова З.М. Подорожний В.Б.

Керівники гуртків

4.

Районний конкурс народної декоративної творчості.

15.02

Пістружак А.П.

5.

Семінар-практикум декоративно-ужиткового, науково-технічного напрямів, вчителів мистецтва та дітей умільців: «Розпис тканин у техніці Батік, як засіб реалізації творчих здібностей учнівської молоді».

19.02

Нестор О.Б. Пістружак А.П.

Цепинюк А.Б. Керівники гуртків

6.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Концерт-реквієм «Пливе кача»

20.02

Воронова З.М.

Лепцьо Л.М.

Пастушак В.В.

7.

Районний конкурс з початкового технічного моделювання.

21.02

Пістружак А.П.

Бобик Л.М.

8.

Літературні читання «Мова моя солов’їна»

21.02

Захотій М.В. Воронова З.М.

9.

Дискусійна платформа.

Тема: «Сучасний погляд на організацію виховного процесу в школі». Відкритий мікрофон: «Хочемо почути кожного»

26.02

Дирекція

Захотій М.В.

Лідери учнівських рад та педагоги-організатори ЗЗСО району

10.

Районний фестиваль-конкурс Народного танцю

28.02

Захотій М.В.

Борденюк Л.А.

Щербата В.Г.

Березень

1.

Районний етап Всеукраїнської трудової акції «Кролик»

до 01.03

Пістружак А.П.

Унгурян В.В.

2.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля наш спільний дім»

01-05.03

Пістружак А.П.

Унгурян В.В.

3.

Районний конкурс експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник»

Березень

І декада

Пістружак А.П.

Унгурян В.В.

4.

Районний етап Всеукраїнського місячника охорони навколишнього природного середовища (природоохоронні акції: «День землі», «День довкілля», «Годівничка»)

Березень

Пістружак А.П.

Унгурян В.В.

5.

Святкова дискотека, присвячена Дню 8-го Березня

Воронова З.М. Подорожний В.Б.

6.

Літературні читання творів Т.Г.Шевченка «І мене в сім’ї великій»

09.03

Захотій М.В. Воронова З.М.

7.

Районний конкурс сучасного танцю

«У ритмах ХХІ століття»

13.03

Захотій М.В.

Кушнір Г.А.

Семенов С.В.

8.

Районний фестиваль-конкурс «Рідна пісня»

20.03

Захотій М.В.

Лепцьо Л.М.

Озарчук В.Б.

9.

Районна виставка конкурс «Галерея мистецтв» (номінація:декоративно-ужиткове мистецтво).

Березень квітень

Пістружак А.П.

Цепинюк А.Б.

10.

Районний конкурс «Розквітай писанко»

Березень

квітень

Нестор О.Б.

Квітень

1.

Гуморини «В колі гумору»

01.04

Воронова З.М. Захотій М.В.

2.

Районний конкурс читців-гумористів «Буковинські пересмішники»

10.04

Захотій М.В.

Воронова З.М.

3.

Районні змагання І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Квітень

Саченко Л.М.

Нестор О.Б.

4.

Районний семінар педагогів-організаторів.

Тема: «Проект менеджменту в роботі учнівського самоврядування»

13.04

Захотій М.В.

Дирекція БДУМ, Хотинської гімназії

Педагоги- організатори ЗЗСО

5.

День пам'яті Чорнобиля

26.04

Захотій М.В.

Воронова З.М.

6.

Конференція дітей-лідерів учнівськог самоврядування з питань право виховної роботи. Тема: «Сучасні підходи формування учнівської молоді правової культури ».

29.04

Захотій М.В.

Лідери учнівських рад та педагоги-організатори закладів освіти району

Травень

1.

День пам'яті та примирення, присвячений жертвам ІІ Світової війни

08.- 09.05

Керівники гуртків

2.

Святкова програма до Дня матері

12.05

Воронова З.М.

Лепцьо Л.М.

Озарчук В.Б., Дудка А.І., Гончар С.П.

3.

Регіональний фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Хотинський кобзарик»

15.05

Нестор О.Б.

Кушкіна Н.С.

Воронова З.М.

4.

День Європи – конкурс дитячих малюнків «В країнах Євросоюзу»

16.05

Пастушак В.В.

Дудка О.І.

Шпінет Р.О.

5.

Перегляд історичних фільмів до Дня скорботи і пам'яті жертв депортації кримсько-татарського народу

20.05

Керівники гуртків

6.

Творчий звіт гуртків за 2019-2020 навчальний рік «Сузір'я талантів»

22.05

Нестор О.Б. Керівники гуртків

7.

Районне свято вшанування обдарованих дітей «Юна еліта району»

29.05

Захотій М.В.

Нестор О.Б.

Червень

1.

Міжнародний день захисту дітей «Сяйте усмішки, сонцем зігріті! Миру і щастя – всім дітям на світі»

01.06

Воронова З.М. Керівники гуртків

2.

Майстер-класи та відкриті заняття для всіх бажаючих «Відкрий свій талант!»

08.06 по 19.06

Дирекція

Керівники гуртків

3.

Фотоекскурсія з гуртківцями

22.06

Керівники гуртків

4.

Співочий батл «Караоке біля сцени»

26.06

Воронова З.М.

Подородній В.Б.

5.

День Конституції

28.06

Керівники гуртків

Серпень

1.

Флеш-моб та малюнки до Дня державного Прапора України

23.08

Воронова З.М. Семенов С.В. Кушнір Г.А.

Пастушак В.В.

2.

День незалежності України «Україно – ти в серцях у нас». Святковий захід.

24.08

Воронова З.М.

Подорожній В.Б.

3.

Районне настановче засідання керівників гуртків, педагогів-організаторів та ЗДВР

Тема: «Удосконалення професійних компетентностей інноваційної та методичної культури педагогічних працівників в умовах модернізації освітнього простору»

28.08

Дирекція БДУМ

Захотій М.В.

Саченко Л.М.

Педагоги- організатори та ЗДВР із ЗЗСО

Форма входу

Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Погода

Архів записів

Друзі
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації"